Secret Patchbar

Poznaj sekret naszego hostelu, bar ukryty w klimatycznej piwnicy. Serwujemy bardzo szeroki wybór polskich piw kraftowych, zimne szoty i autorskie drinki. Kiedy w pokojach wszyscy smacznie śpią, w piwnicy wrze od rozmów, muzyki i tańca. To tutaj zaglądają starzy przyjaciele Warsaw Patchwork Hostel, nowi i starzy członkowie naszego zespołu, ich znajomi i wszyscy, którzy odkryli tę tajemnicę. Organizujemy cyklicznie pub quizy, lekcje samby, rozgrywki w beer ponga i inne atrakcje.
Za barem stoją ludzie z różnych zakątków świata, wzbogacający nasz sekret fantastyczną muzyką i nietypowymi drinkami. Kiedy nie leją alkoholi i nie zabawiają tłumu na parkiecie, znajdziesz ich wciągniętych w rozmowy z gośćmi o życiu, przygodach i podróżach.

PATCHWORK EVENTS

 • poniedziałek

  obraz

  24.09.2018

  LANGUAGE EXCHANGE

  Jeśli chcesz wiedzieć, jak zamówić piwo w pięciu językach lub wreszcie zrozumieć, czym się różni portugalski od hiszpańskiego, dołącz do nas na wieczór wymiany językowej w barze.

 • środa

  obraz

  26.09.2018

  KARAOKE

  Zasady są proste: weź swoich znajomych, napij się czegoś przy barze dla odwagi i chwyć mikrofon! My zajmujemy się drinkami i sprzętem, Ty wybierasz numer, który chcesz zaśpiewać!

 • piątek

  obraz

  28.09.2018

  MUSIC NIGHT

  Indie night, electro waves, back to the 80’s i R&B to tylko niektóre z naszych cotygodniowych eventów muzycznych. Tańcz, jakby nikt nie patrzył, poznawaj nowych ludzi, a my napełnimy Twój kufel do pełna. Jeśli masz odwagę na drinking games, zagraj w Twistera albo Jengę ;).

 • poniedziałek

  obraz

  24.09.2018

  PUB QUIZ

  Jeden z naszych ulubionych eventów w Secret PatchBarze i świetna okazja by poznać lokalnych i podróżujących ludzi. Zwycięzcom stawiamy piwo!

 • poniedziałek

  obraz

  24.09.2018

  MOVIE NIGHT

  Włóż piżamę, złap paczkę chipsów i zgarnij nowo poznanych ludzi z pokoju do naszego common roomu na wieczór z najlepszymi produkcjami filmowymi!

 • poniedziałek

  obraz

  24.09.2018

  THEMED PARTIES

  Specjalne drinki i promocje na specjalne wieczory! Noc Latino to nasza mocna strona, w końcu barem zarządza Brazylijczyk! Ale mamy jeszcze kilka asów w rękawie…

 • poniedziałek

  obraz

  24.09.2018

  PUB GAMES

  Myślisz, że potrafisz stać na jednej nodze, żonglować piwem I odpowiadać na „prawda czy wyzwanie”? Sprawdźmy to! Jeśli nie chcesz pić, zagraj z nami w jedną z planszówek. A może odrobina hazardu? Mówią, że kto nie ma szczęścia w kartach, ten ma szczęście w miłości, więc tej nocy wszyscy będą wygrani!

 • poniedziałek

  obraz

  24.09.2018

  DAILY TRIPS

  Proponujemy parę wycieczek do najważniejszych miejsc w Warszawie. Nie jesteśmy profesjonalnymi przewodnikami, ale żyjemy tu wystarczająco długo, by wiedzieć, co trzeba zobaczyć w naszym mieście i jak się tam szybko dostać ;). Jeżeli w trakcie Twojego pobytu będą w Warszawie organizowane ciekawe eventy, dopilnujemy, żebyś tam był i poznał Warszawę taką jaką kochamy.

 • czwartek

  obraz

  22.11.2018

  OUTDOORPARTIES

  Wiesz, gdzie bawią się wszyscy młodzi ludzie w Warszawie? My wiemy! I chcemy Cię zabrać na jedną z miejskich plaż, a potem bawić się w nadwiślańskich klubach na świeżym powietrzu do białego rana. Jak to śpiewał Niemen: „Gdybyś ujrzeć chciał nadwiślański świt, już dziś wyruszaj ze mną tam. Zobaczysz, jak przywita pięknie nas warszawski dzień”.

ZOBACZ WSZYSTKIE

MENU

Serwujemy bardzo szeroki wybór polskich piw kraftowych, zimne szoty i autorskie drinki
KARTA ALKOHOLI
Patchwork zespol Warszawa

THIAGO

Barman

Serce i mózg naszego baru. Przyjechał do nas z Brazylii, muzyka, taniec i dobra zabawa są zapisane w jego DNA.

Patchwork zespol Warszawa

NIKITA

Barman

Z pozoru groźny, ale potrafi rozkręcić imprezy. Nikita to świetny barman i ciekawy człowiek.