boatwheel wheelanimation

Are you traveling on your own? Or maybe you just don’t feel like going out tonight? Has the rain ruined your sightseeing plans and you think you’ll be stuck, bored in your room all day? Not at Patchwork Warsaw Hostel! PatchFamily will widely entertain you with activities inside and outside the hostel. Our cozy common area includes many board games we love to play in big groups. The kitchen turns out to be a cooking class in which you are free to enter, cook delicious meals together and teach us. What makes our bar to be different from others is the drinking games we are launching on a hot peak. We also organize pub quizzes, samba lessons, beer pong, and other attractions.

Check out our events calendar and you’ll be sure to find plenty of fun without having to even leave the hostel. If you are looking for some tips to explore the city by yourself, on the page Location, you would find our pick of must-see attractions in the city.

 • Monday

  obraz

  24.09.2018

  LANGUAGE EXCHANGE

  Jeśli chcesz wiedzieć, jak zamówić piwo w pięciu językach lub wreszcie zrozumieć, czym się różni portugalski od hiszpańskiego, dołącz do nas na wieczór wymiany językowej w barze.

 • Wednesday

  obraz

  26.09.2018

  KARAOKE

  Zasady są proste: weź swoich znajomych, napij się czegoś przy barze dla odwagi i chwyć mikrofon! My zajmujemy się drinkami i sprzętem, Ty wybierasz numer, który chcesz zaśpiewać!

 • Friday

  obraz

  28.09.2018

  MUSIC NIGHT

  Indie night, electro waves, back to the 80’s i R&B to tylko niektóre z naszych cotygodniowych eventów muzycznych. Tańcz, jakby nikt nie patrzył, poznawaj nowych ludzi, a my napełnimy Twój kufel do pełna. Jeśli masz odwagę na drinking games, zagraj w Twistera albo Jengę ;).

 • Monday

  obraz

  24.09.2018

  PUB QUIZ

  Jeden z naszych ulubionych eventów w Secret PatchBarze i świetna okazja by poznać lokalnych i podróżujących ludzi. Zwycięzcom stawiamy piwo!

 • Monday

  obraz

  24.09.2018

  MOVIE NIGHT

  Włóż piżamę, złap paczkę chipsów i zgarnij nowo poznanych ludzi z pokoju do naszego common roomu na wieczór z najlepszymi produkcjami filmowymi!

 • Monday

  obraz

  24.09.2018

  THEMED PARTIES

  Specjalne drinki i promocje na specjalne wieczory! Noc Latino to nasza mocna strona, w końcu barem zarządza Brazylijczyk! Ale mamy jeszcze kilka asów w rękawie…

 • Monday

  obraz

  24.09.2018

  PUB GAMES

  Myślisz, że potrafisz stać na jednej nodze, żonglować piwem I odpowiadać na „prawda czy wyzwanie”? Sprawdźmy to! Jeśli nie chcesz pić, zagraj z nami w jedną z planszówek. A może odrobina hazardu? Mówią, że kto nie ma szczęścia w kartach, ten ma szczęście w miłości, więc tej nocy wszyscy będą wygrani!

 • Monday

  obraz

  24.09.2018

  DAILY TRIPS

  Proponujemy parę wycieczek do najważniejszych miejsc w Warszawie. Nie jesteśmy profesjonalnymi przewodnikami, ale żyjemy tu wystarczająco długo, by wiedzieć, co trzeba zobaczyć w naszym mieście i jak się tam szybko dostać ;). Jeżeli w trakcie Twojego pobytu będą w Warszawie organizowane ciekawe eventy, dopilnujemy, żebyś tam był i poznał Warszawę taką jaką kochamy.

 • Thursday

  obraz

  22.11.2018

  OUTDOORPARTIES

  Wiesz, gdzie bawią się wszyscy młodzi ludzie w Warszawie? My wiemy! I chcemy Cię zabrać na jedną z miejskich plaż, a potem bawić się w nadwiślańskich klubach na świeżym powietrzu do białego rana. Jak to śpiewał Niemen: „Gdybyś ujrzeć chciał nadwiślański świt, już dziś wyruszaj ze mną tam. Zobaczysz, jak przywita pięknie nas warszawski dzień”.

 • Thursday

  obraz

  22.11.2018

  OUTDOORPARTIES

  Do you know where the young people spend their spare time in Warsaw? We do! And we would like to take you to one of our city beaches and then have a great time at the Vistula bars.