boatwheel wheelanimation

SKONTAKTUJ
SIĘ Z NAMI!

Mamy specjalne oferty dla biur podróży i szkół.

NOCLEG DLA GRUP

Patchwork Warsaw Hostel jest przystosowany do przyjmowania dużej liczby osób naraz. Nasz hostel to doskonałe miejsce dla grup przyjaciół. Patchwork ma pokoje dla dowolnej liczby osób, w których grupy mogą się zatrzymać razem korzystając z 4, 6, 8, 10, 12 łóżek na pokój. Zapewniamy prywatność i komfort.

 

Każda grupa zatrzymująca się w hostelu otrzymuje również najlepsze ceny w pobliskiej restauracji. Oferta dla grup obejmuje zniżki na posiłki przygotowane specjalnie dla was. Możemy zaoferować wyżywnienie na cały dzień, zawierające oferty śniadania, lunchu i kolacji.

 

Zapraszamy również organizacje młodzieżowe i szkoły do korzystania z naszych usług. Do grona PatchPartners należą znane organizacje studenckie, takie jak Europejski Parlament Młodzieży, Międzynarodowa Sieć Studentów Erasmus i wiele szkół w całej Polsce. Dlatego z dumą możemy zaogerować specjalne zniżki dla studentów na bezpośrednie rezerwacje. Dowiedz się więcej kontaktując się z nami na stronie kontakt.

FORMULARZ
CATERING

Jeśli nie chcesz się martwić o nakarmienie swojej grupy, mamy dla Was smaczną i konkurencyjną ofertę. Wybredni mogą skorzystać ze specjalnego menu – bezglutenowego, wegetariańskiego lub wegańskiego w tej samej cenie. Możemy też przygotować indywidualne menu pod Wasze potrzeby.
PAKIET ŚNIADANIOWY
ŚNIADANIE BISTRO
OBIAD

PARTNERZY

Współpracujemy z wieloma organizacjami młodzieżowymi, które u nas kwaterowały uczestników swoich zjazdów i eventów.