Warning: Illegal string offset 'media_type' in /home/patchwo2/domains/patchworkhostel.pl/public_html/wp-content/plugins/post-custom-templates-lite/include/classes/otw_pctl_dispatcher.class.php on line 152

Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /home/patchwo2/domains/patchworkhostel.pl/public_html/wp-content/plugins/post-custom-templates-lite/include/classes/otw_pctl_dispatcher.class.php on line 152
Jak spędzić ciekawy weekend w Warszawie? | | Patchwork Hostel - Warszawa centrum

Jak spędzić ciekawy weekend w Warszawie?

Jak spedzic ciekawy weekend w Warszawie

Warszawa jest nie tylko stolicą Polski, ale też jedną z największych atrakcji turystycznych. Mnogość rozrywek, jakie są dostępne w tym mieście jest ogromna. Warto wybrać odpowiedni hostel w Warszawie i spędzić tu ciekawy weekend.

Warszawa to przede wszystkim różnorodność. Mamy tu zarówno szalone centrum z licznymi klubami nocnymi, spokojne za dnia i budzące się nocą Powiśle, zabytkowe Stare Miasto z Zamkiem Królewskim, czy wreszcie klimatyczne Krakowskie Przedmieście. To właśnie ta, słynna na cała Polskę głównie z obecności Pałacu Prezydenckiego ulica, posiada mnóstwo restauracji, w których możemy zjeść nie tylko tradycyjne polskie dania, ale również posmakować kuchni z całego świata. Znajdziemy tam bowiem zarówno restauracje hinduskie, chińskie, a nawet spróbujemy oryginalnego, japońskiego sushi. Przemierzając Krakowskie Przedmieście, a następnie kierując się na Nowy Świat, możemy napotkać też na mnóstwo barów z bogatym wyborem alkoholi, a latem dosiąść się do stolika i spędzić przyjemne popołudnie na świeżym powietrzu. Następnie, mamy możliwość pójścia do klubów nocnych, których w centrum Warszawy jest pod dostatkiem.

Nie tylko nocą

Oczywiście Warszawa jest piękna nie tylko wieczorem. W dzień również mamy mnóstwo atrakcji do zwiedzania. Po intensywnej nocy, rankiem warto wybrać się na spacer do Łazienek Królewskich i pooddychać świeżym powietrzem, siadając na chopinowskiej ławce przy pomniku tego wielkiego, polskiego artysty. Wspaniale jest też pochodzić po Powiślu, gdzie możemy podziwiać przedwojenne kamienice, które wprost emanują historią Drugiej Wojny Światowej. Warszawa to oczywiście nie tylko historia – miłośnicy zwierząt, czy rodziny z dziećmi mogą wybrać się do ZOO, a sympatyków nauki w ciekawym wydaniu idealną opcją będzie Centrum Nauki Kopernik.

Warszawa od lat przyciąga turystów z całej Polski, którzy mają możliwość odkrycia piękna i niezwykłej historii tego miasta. Mnogość zarówno tych nocnych, jak i dziennych rozrywek sprawia, że każdy znajdzie w Warszawie coś dla siebie.

Nie czekaj, wybierz termin i zarezerwuj nocleg w naszym hostelu w samym centrum stolicy!

Powrót →