Mieszkam sobie dosłownie w samym sercu Warszawy, otoczony knajpkami, barami i sklepikami. Możesz tu znaleźć wszystko i każdego!

Muzeum Narodowe po drugiej stronie ronda z palmą i słynne Pawilony tylko parę kroków ode mnie. Traktem Królewskim z łatwością dojdziesz w 15 minut do starego miasta z kolumną Zygmunta jak i do Łazienek Królewskich. Dojście do Stadionu Narodowego to przyjemny spacer nad Wisłą lub krótki kurs dowolonym tramwajem jadącym na Pragę.

Dzięki komunikacji miejskiej w mojej okolicy (2 linie metra, dziesiątki tramwajów i autobusów) dogodnie dojedziesz do każdego punktu w Warszawie – od lotniska po pałac w Wilanowie.

JAK MNIE ZNALEŹĆ

Z Dworca Centralnego:
– komunikacją miejską: wskocz w tramwaj 7, 8, 9 lub 22 jadący w praskim kierunku. Podjedź na przystanek Muzeum Narodowe, zobaczysz słynną palmę. Przejdź przez bramę obok budynku z Empikiem i za minutę znajdziesz mnie na moim podwórku!

– na piechotę: idź Alejami Jerozolimskimi w kierunku na Pragę, miniesz po lewej stronie Pałac Kultury i Nauki i Marriot po prawej. Idź tą ulicą aż dojdziesz do ronda z Palmą i maszerującym De Gaulle’m. Skręć w lewo Nowy Świat i po jakiejś minucie skręć w bramę. I już widzisz mnie i moich sąsiadów!

Z Okęcia:
– z terminala przylotów złap autobus 175 i jedź na przystanek FOKSAL. Musisz tylko przejść przez ulicę i wejść w bramę i już jesteś na moim podwórku

Z dworca autobusowego PKS:

– Wsiądź do autobusów 127, 158 albo 517 i wysiądź na przystanku Muzeum Narodowe. Widzisz Palmę? Dobrze! Teraz już tylko musisz przez Aleje Jerozlimskie na prawo i Nowy Świat na lewo, przejść jakąś minutę i skręcić w bramę w prawo.

Z lotniska Modlin:

– ModlinBus zatrzymuje się pod Pałacem Kultury i Nauki, przejdź pod domy handlowe Centrum i spokojnym spacerkiem Chmielną znajdziesz mnie w 5 minut.

Ze stacji Polskiego Busa:

– zarówno z Młocin i z Wilanowskiej kieruj się na stację metra Centrum. Stamtąd spokojnie dojdziesz Alejami Jerozolimskimi jak z Dworca Centralnego.

BOOKING