boatwheel wheelanimation

LOKALIZACJA HOSTELU

Lokalizacja Patchwork Warsaw Hostel mówi sama za siebie. To centrum Warszawy, z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej, miejsc do jedzenia, zwiedzania i spędzania czasu. Pokażemy Ci wyjątkowe i tętniące życiem miasto, które jest dla nas pełne zabawy i przygód.

Jesteśmy w samym sercu Warszawy, gdzie wszystko jest bardzo blisko na pieszo – 10 min do Dworzeca centralnego, 5 min. do Centrum i dwa kroki do tętniącej życiem ulicy Nowy Świat. Nasza ulica, Chmielna, już przed wojną była ulubionym deptakiem dla Warszawiaków. Zaraz obok nas, ulice Chmielna, Nowy Świat, Foksal mają miejsca gdzie ludzie przyjeżdżają z całej Warszawy dla relaksu i przygody.

Stolica Polski to czasami surowe, ale tak naprawdę pełne uroku miejsce. Urok naszego miasta możesz znaleźć w małych kawiarniach i przytulnych miejscach, tanich drinkach i smacznym jedzeniu, rzeczach, które są często ukryte przed zwykłym przechodniem. Opowiemy Ci o Bulwarach Wiślanych, z których jesteśmy dumni i gdzie nas znajdziesz, kiedy nie jesteśmy w Hostelu. Zaprowadzimy Cię do Łazienek i Starego Miasta na spacer Traktem Królewskim, pochwalimy się  Stadionem Narodowym, Muzeum POLIN, Centrum Nauki Kopernik i widokiem z Pałacu Kultury i Nauki. Pokażemy ogród na dachu Biblioteki Uniwersyteckiej i Niewidzialną Wystawę.

W nocy nie śpimy! Naszą noc zaczynamy od szybkiego shota w słynnym miejscu – Pawilonach lub innym z naszych ulubionych barów na Nowym Świecie. Ale w dni, kiedy urządzamy imprezy, nie ma lepszego miejsca niż PATCHBAR.