Warning: Illegal string offset 'media_type' in /home/patchwo2/domains/patchworkhostel.pl/public_html/wp-content/plugins/post-custom-templates-lite/include/classes/otw_pctl_dispatcher.class.php on line 152

Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /home/patchwo2/domains/patchworkhostel.pl/public_html/wp-content/plugins/post-custom-templates-lite/include/classes/otw_pctl_dispatcher.class.php on line 152
Najlepszy nocleg na weekendowy wypad do stolicy | | Patchwork Hostel - Warszawa centrum

Najlepszy nocleg na weekendowy wypad do stolicy

Najlepszy nocleg na weekendowy wypad do stolicy

Weekend w Warszawie może być idealnym sposobem na spędzenie romantycznego czasu we dwójkę bądź też zwiedzenie najistotniejszych atrakcji stolicy. Zanim jednak spakujecie torby, warto pomyśleć nad noclegiem oraz planami na te dwa dni. Czy to wyjazd tylko we dwoje, podczas którego macie zamiar odpocząć i skupić się na sobie, czy raczej wypad w celu przejścia się warszawskimi uliczkami i zajrzenia do kilku muzeów?

Wyjazd

Jeśli zależy Wam, by zaoszczędzić na wyjeździe, zorganizujcie go tak, by w Warszawie znaleźć się w sobotę z samego rana. Możecie przyjechać samochodem (choć podczas zwiedzania auto zbytnio Wam się nie przyda przez wzgląd na korki), skorzystać z autobusu lub pociągu. Sprawdźcie, o której godzinie możecie zameldować się w hotelu bądź hostelu, by uniknąć niespodzianek. Gdyby okazało się, że Wasz pokój będzie gotowy dopiero o 14 (to norma w wielu hotelach), musielibyście do tego czasu mieć przy sobie bagaż. Jednak poczynilibyście spore oszczędności płacąc tylko za jedną noc, nie za dwie.

Hotel

Jeśli nie macie zamiaru oszczędzać podczas wypadu do Warszawy, macie do dyspozycji naprawdę dużą ilość hoteli. Najlepiej wybrać taki, który mieści się blisko centrum. Do wyboru macie także apartamenty, w których nie zabraknie Wam wygód. To zwykle doskonale przystosowane do gości mieszkania prywatne, w których macie dla siebie dużo więcej miejsca niż w hotelu. Znajdziecie świetne apartamenty za mniej niż 300 złotych za noc.

Hostel

Hostel to opcja dla tych, którzy nie planują wydawać zbyt dużych sum na sam nocleg. Tani hostel w Warszawie to także świetna baza wypadowa dla osób mających zamiar spędzić bardziej aktywny czas w stolicy. Hostel jest dla nich miejscem, w którym mogą bezpiecznie, wygodnie i tanio spędzić noc. Nocowanie w hostelu to doskonałe wyjście dla większych grup, które same mogą zapełnić większy pokój, wynajmując tylko pojedyncze łóżka dla każdego członka wyprawy. Dzięki dokładnemu zaplanowaniu zwiedzania miasta i zdecydowaniu się na nocowanie w hostelu możecie w ciekawy sposób spędzić weekend w stolicy, nie wydając horrendalnych kwot na nocowanie w hotelu.

Powrót →