Warning: Illegal string offset 'media_type' in /home/patchwo2/domains/patchworkhostel.pl/public_html/wp-content/plugins/post-custom-templates-lite/include/classes/otw_pctl_dispatcher.class.php on line 152

Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /home/patchwo2/domains/patchworkhostel.pl/public_html/wp-content/plugins/post-custom-templates-lite/include/classes/otw_pctl_dispatcher.class.php on line 152
Orange Warsaw Festival, czyli wszystko o święcie muzyki w stolicy | | Patchwork Hostel - Warszawa centrum

Orange Warsaw Festival, czyli wszystko o święcie muzyki w stolicy

Orange Warsaw Festival, czyli wszystko o swiecie muzyki w stolicy

Letnie festiwale zdobywają coraz większą popularność. Słońce i wysokie temperatury zachęcają bowiem do spędzenia czasu z przyjaciółmi w plenerze i posłuchania ulubionej muzyki. W tym roku sezon otwiera Orange Warsaw Festival, na którym pojawią się gwiazdy światowego formatu. Oprócz uniesień muzycznych na wszystkich uczestników festiwalu czeka również bogata oferta punktów gastronomicznych, strefy dla dzieci, sektor dla młodych projektantów czy ecopunkt.

Kto zagra?

Rok 2019 to niebywała gratka dla osób spragnionych niezapomnianych wrażeń muzycznych. Na festiwalu zagrają mi.in.:

 • Miley Cyrus – amerykańska artystka wykonująca utworu popowe pierwszy raz zagra w naszym kraju.
 • Solange – siostra słynnej Beyoncé specjalizująca się w gatunkach takich jak R&B, hip-hop czy soul.
 • Troye Sivan – wyjątkowo utalentowany, młody Australijczyk promujący w swoich utworach miłość i samoakceptację.
 • Marshmello – amerykański producent muzyczny i Dj, twórca muzyki elektronicznej, który zasłynął przebojem „Happier”.
 • The Raconteurs – zespół, który zapewni mocną dawkę rocka w klasycznym wydaniu.
 • Miles Kane – brytyjski wokalista tworzący muzykę z gatunku indie rock.

Polska również będzie miała swoich przedstawicieli na festiwalu:

 • Julia Pietrucha – młoda aktorka i piosenkarka tworzy bardzo emocjonalne teksty i muzykę. Wydała już dwa albumy: „Parsley” oraz „Postcards from the Seaside”.
 • Bitamina – zespół grający alternatywną muzykę, z pogranicza popu i hip-hopu, który zasłynął z hitów, takich jak „Pytanie do niej” czy „Dom”.
 • Jan-rapowanie – najciekawszy debiut w stylistyce hip-hopowej ostatnich lat.
 • Quebonafide – obecnie jeden z najpopularniejszych raperów młodego pokolenia, który współpracował m.in. z Dawidem Podsiało, Taco Hemingway’em czy KęKę.
 • Otsochodzi – polski raper i autor tekstów, który tworzy muzykę z gatunku hip-hop i trap.

Jak zaplanować nocleg?

Osoby spoza Warszawy, które planują wziąć udział w festiwalu, powinny odpowiednio wcześnie zadbać o nocleg. W stolicy dostępne są hotele, hostele, pensjonaty czy prywatne mieszkania, zróżnicowane pod względem komfortu, ceny czy lokalizacji. Hostel w Warszawie to bardzo dobry wybór dla osób, które cenią sobie wygodę, atrakcyjną cenę oraz możliwość wynajęcia pokoju wieloosobowego. Decydując się na konkretny nocleg, warto zwrócić uwagę na lokalizację obiektu oraz jego skomunikowanie. Jeżeli pierwszy raz mamy zamiar skorzystać z usług oferowanych przez obiekty znajdujące się w stolicy, warto poszukać opinii na ich temat i wybrać najlepszy hostel w Warszawie.

 

Informacje organizacyjne

Tor wyścigów konnych na warszawskim Służewcu, zostanie udostępniony dla fanów muzyki na przełomie maja i czerwca w godzinach od 15:00 do 2:30. Bilety zakupione drogą elektroniczną będzie można wymienić na opaski już 29 maja. W trakcie trwania Orange Warsaw Festival obowiązywać będzie bezgotówkowy system płatności. Dodatkowo zostanie wyznaczony specjalny punkt, skąd możliwy będzie dojazd taksówką.

Garść porad dla uczestników festiwalu

Warszawski festiwal to niesamowicie barwne wydarzenie, które od 2008 gromadzi dziesiątki tysięcy osób spragnionych dobrej muzyki i niezapomnianych wrażeń. Aby koncerty przebiegały w niczym niezakłócony sposób i na długo zapadły w naszej pamięci, warto zwrócić uwagę na kilka kluczowych elementów:

 • Zabezpieczenia na wypadek zmiany pogody – każdy fan muzyki powinien mieć ze sobą lekką pelerynę przeciwdeszczową, ciepłe okrycie, okulary przeciwsłoneczne czy nakrycie głowy.
 • Bezpieczeństwo – zwracajmy uwagę na swoje rzeczy osobiste oraz osoby, z którymi uczestniczymy w koncertach.
 • Komfortowa baza noclegowa – korzystajmy wyłącznie ze sprawdzonych lub dobrze ocenianych miejsc noclegowych.
 • Przemyślana stylizacja – zadbajmy o to, by podczas koncertów wyróżniać się z tłumu ciekawym strojem, niecodziennym uczesaniem czy kolorowym makijażem.

Orange Warsaw Festival może okazać się wspaniałym przeżyciem dla wszystkich miłośników muzyki i tańca. Warto jednak odpowiednio wcześnie zarezerwować hostel w Warszawie, zadbać o kwestię bezpieczeństwa i komfortu podczas koncertów oraz zaplanować pomysłową stylizację.

Powrót →