ZAREZERWUJ SWÓJ POKÓJ ONLINE

ZAREZERWUJ

Pokoje Patchwork Warsaw Hostel

Szukasz noclegu w Warszawie? Chcesz, żeby było wygodnie, komfortowo, a jednocześnie niedrogo?
Jesteście dużą grupą, przyjechaliście na wycieczkę, do znajomych lub zwyczajnie na imprezę i nie lubicie się rozdzielać? To dla was idealne będą dormy! Możecie zarezerwować łóżka w pokojach 4-, 5-, 6-, 8-, 10- i 12-osobowych. Jeśli jest was mniej, a chcecie zaoszczędzić, zawsze możecie zdecydować się na większy pokój – gwarantujemy bezpieczeństwo i komfort, szafki zamykane na klucz, świeżą pościel oraz klimatyzację. W razie potrzeby są też pokoje oddzielne dla kobiet oraz mężczyzn.
Jeśli jednak bardziej niż na niskiej cenie zależy Wam na swobodzie, prywatności, pełnym komforcie i wygodzie, to mamy też w ofercie pokoje prywatne, gdzie możecie odpocząć we dwójkę lub z dziećmi. Pokoje prywatne są do dyspozycji w trzech wariantach: z trzema pojedynczymi łóżkami, z dwoma pojedynczymi łóżkami lub z jednym łóżkiem dwuosobowym. Do tego w pokojach znajdują się szafy, stoliki, wiatraki i lampki nocne.

POKOJE WIELOOSOBOWE / DORMY

Dla tych, którzy ostrożnie operują swoim budżetem, proponujemy dormy. Zarezerwuj łóżko w jednym z naszych 4-, 5-, 6-, 8-, 10- i 12-osobowych pokoi. W każdym z nich znajdziesz szafki zamykane na klucz, pościel i klimatyzację lub wiatrak. Mamy też dormy tylko dla dziewczyn i tylko dla chłopaków.

POKOJE PRYWATNE

Tym, którzy lubią mieć trochę miejsca tylko dla siebie, oferujemy czyste i przytulne pokoje prywatne z dużym oknem w trzech wariantach: z trzema pojedynczymi łóżkami, z dwoma pojedynczymi łóżkami lub z jednym łóżkiem dwuosobowym. W każdym pokoju znajdziesz szafę, stolik, wiatrak i lampki nocne.

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW