Przegląd czerwcowych wydarzeń na Stadionie Narodowym: mecz Polska-Izrael, koncert Phila Collinsa

Przeglad czerwcowych wydarzen na Stadionie Narodowym mecz Polska-Izrael, koncert Phila Collinsa

Stadion Narodowy w Warszawie, poza wydarzeniami sportowymi, każdego miesiąca oferuje także wiele ciekawych imprez kulturalnych. Również w czerwcu nie można będzie narzekać na brak rozrywki na tym obiekcie. Z pewnością największą liczbę widzów przyciągnie mecz eliminacyjny do Mistrzostw Europy 2020, w którym zmierzą się zespoły z Polski i Izraela, oraz koncert gwiazdy muzyki pop Phila Collinsa.

Mecz Polska – Izrael

Kibiców piłki nożnej czekają nie lada emocje – nasza reprezentacja rozegra kolejny bój o wyjazd na Mistrzostwa Europy. Dotychczas Polska rozegrała dwa mecze eliminacyjne (z Austrią i Łotwą), w których zdobyła komplet punktów. Spotkanie z Izraelem odbędzie się 10 czerwca o godzinie 20.45. Ceny biletów na to wydarzenie są bardzo zróżnicowane, gdyż w zależności od miejsca na stadionie mogą one wynosić od 80 do 180 zł. Na kibiców z całej Polski czekać będą hostele w Warszawie, zróżnicowane pod względem lokalizacji, standardu i wyposażenia. Również fanom piłki nożnej z Izraela, którzy poszukują komfortowego, ale budżetowego noclegu, warto polecić hostel w Warszawie.

Koncert Phila Collinsa

Phil Collins to 67-letni gwiazdor muzyki pop, który w swoim dorobku ma już 100 milionów sprzedanych płyt i hity, takie jak „You can’t hurry love”, „Another day in paradise” czy „In the air tonight”. Brytyjski muzyk jest także znany, jako frontmen zespołu Genesis. Solową karierę rozpoczął w 1981 roku, nagrywając debiutancki album „Face Value”. Artysta pierwszy raz wystąpi w naszym kraju już 26 czerwca na Stadionie Narodowym w ramach trasy „Still Not Dead Yet Live”. Początek koncertu zaplanowano na godzinę 18. Najtańsze bilety na najbardziej odległych trybunach można nabyć już za 155 zł. Wszystkich fanów talentu Phila Collinsa przyjmą apartamenty, hotele i hostele w Warszawie.

Zaplanuj wyjazd

Na Stadion Narodowy można dostać się na kilka różnych sposobów. Bezpośrednio pod stadion dojeżdża 7 linii tramwajowych, kilkanaście linii autobusowych, a także metro. Ci, którzy przyjadą własnym samochodem, mogą skorzystać z parkingów zlokalizowanych pod stadionem. Jeżeli planujesz zatrzymać się w stolicy na cały weekend, odpowiednio wcześnie zarezerwuj hostel w Warszawie. Na krótki, a więc intensywny wyjazd prawdopodobnie najlepszym rozwiązaniem będą hostele w Warszawie, zlokalizowane w centralnej części miasta, w pobliżu zabytków, restauracji czy sklepów.

Stadion Narodowy w Warszawie to miejsce, które warto odwiedzić niezależnie od okazji. Obiekt gwarantuje niezapomniane emocje, ze względu na dużą przestrzeń, świetną akustykę i ciekawą architekturę. Z tego powodu na stadionie odbywają się różne wydarzenia – mecze piłkarskie, imprezy motoryzacyjne, koncerty polskich i światowych gwiazd, a także eventy rodzinne czy biznesowe. Zapewne każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie.

Powrót →