Przegląd lipcowych wydarzeń na Stadionie Narodowym: koncert Pink i Bon Jovi

Przeglad lipcowych wydarzen na Stadionie Narodowym koncert Pink i Bon Jovi

Całkiem niedawno na Stadionie Narodowym swój mecz rozegrała Reprezentacja Polski w piłce nożnej i dzięki zwycięstwu znacznie przybliżyła się do awansu na Mistrzostwa Europy. Kibice już powoli szykują się na wrześniowy mecz, który również odbędzie się na warszawskim PGE Narodowym. Nie oznacza to jednak, że stołeczny stadion będzie świecił pustkami, gdyż nie tylko mecze piłkarskie goszczą na popularnym „Narodowym”. Już w lipcu odbędą się na nim dwa koncerty prawdziwych gwiazd muzyki, a ich fani zapewne zapełnią stadion po brzegi.

Gwiazdy na Stadionie Narodowym

P!NK i Jon Bon Jovi to ikony popkultury, których nie trzeba nikomu przedstawiać. Gwiazdy muzyki od lat gromadzą bowiem na swoich koncertach tłumy fanów. W lipcu w ramach swoich najnowszych tras koncertowych zagoszczą również w Warszawie. Na koncert zjadą się miłośnicy muzyki z całej Polski, chcący na żywo obejrzeć i posłuchać swoich idoli. Nie są to pierwsze tego typu wydarzenia na PGE Narodowym, a ich uczestnicy doceniają przede wszystkim profesjonalną organizację, nowoczesne zaplecze techniczne oraz niesamowitą atmosferę panującą w obiekcie.

Stolica oferuje również inne atrakcje oraz doskonałą bazę gastronomiczną i noclegową. Najlepszą alternatywą są hostele w Warszawie, oferujące wysoki komfort i atrakcyjną lokalizację za stosunkowo niską cenę.

Koncert zespołu Jon Bon Jovi

Bon Jovi to zespół pochodzący z USA, który został założony w 1983 roku przez Johna Bongiovego. Formacja znana jest na całym świecie, jej koncerty gromadzą prawdziwe tłumy, a bilety ekspresowo znikają z kas. Bon Jovi wydał łącznie 15 albumów (w tym jeden album koncertowy), które sprzedały się w ilości ponad 130 milionów. Single takie jak „It’s My Life” lub „Livin’ on a Prayer” codziennie rozbrzmiewają w najpopularniejszych rozgłośniach radiowych na całym globie. Zespół w 2018 roku został wprowadzony do „Rock and Roll Hall of Fame”, co stanowi naprawdę ogromne wyróżnienie w branży muzycznej.

W 2019 roku Bon Jovi wyruszył w pierwszą od sześciu lat trasę koncertową i po raz pierwszy zawita do Warszawy. Europejska trasa „This House Is Not For Sale” rozpoczęła się w maju w Rosji, a w czerwcu i lipcu koncerty odbędą się w największych miastach starego kontynentu. W 2018 roku zespół koncertował m.in. w USA, Kanadzie, Ameryce Południowej oraz Japonii i Australii.

W Warszawie, na Stadionie Narodowym, koncert zespołu Jon Bon Jovi odbędzie się 12 lipca. Początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 18.00. W roli supportu zespołu wystąpi amerykański zespół rockowy Switchfoot. Bilety na koncert można zakupić już od 229 zł, a najtańszy pakiet VIP można nabyć od 709 zł.

Koncert P!NK

Gwiazda muzyki pop wyruszyła w trasę koncertową „P!NK Beautiful Trauma World Tour 2019”. Jest to już siódma trasa koncertowa artystki, która na scenie muzycznej jest nieprzerwanie obecna już od roku 2000. P!NK , która we wczesnych latach wzorowała się na Madonnie, sprzedała 110 milionów płyt i jest autorką hitów takich jak „So what”, „Get the party started”, „What about us” czy „Try”. Ósmy album artystki miał świetny debiut i został nominowany do nagrody Grammy.

Koncert P!NK na stadionie Narodowym odbędzie się 20 lipca, a jego rozpoczęcie zaplanowano na godzinę 19.00. Oprócz P!NK wystąpią również goście specjalni: Vance Joy (australijski piosenkarz indie rockowy i folkowy, autor piosenki „Riptide”) oraz DJ Kid Cut Up (na stałe towarzyszy P!NK w trasie koncertowej). Bilety na to wydarzenie można nabyć już od 220 złotych.

Dojazd do Stadionu Narodowego i baza noclegowa w Warszawie

Z Dworca Centralnego można dojechać do stadionu tramwajami nr: 7, 9, 22, 24 lub 25 bądź autobusami linii nr: 158, 507, 517 i 521. Wysiadamy na przystanku „Rondo Waszyngtona”, który znajduje się zaledwie kilkaset metrów od obiektu widowiskowo-sportowego. Dla podróżujących samochodami obok stadionu dostępy jest parking, na którym podczas imprez masowych można bezpiecznie zostawić swój pojazd.

Jeśli chodzi o bazę noclegową w Warszawie, to jest ona świetnie rozwinięta. Nocleg w stolicy prawdopodobnie będzie jednak znacznie droższy niż w innych miastach Polski. W tym przypadku dobrą alternatywą są hostele w Warszawie, zapewniające wygodne łózko do spania i podstawowe wyposażenie w pokojach pojedynczych lub wieloosobowych. Jeżeli wpiszemy w wyszukiwarkę frazę „hostele Warszawa”, ukaże się nam cała lista hosteli zróżnicowanych po względem standardu, wystroju czy lokalizacji.

Koncerty organizowane na Stadionie Narodowym są gwarancją niezapomnianych wrażeń i doznań nie tylko dla fanów muzyki. Wybierając się na koncert do stolicy, zapewne warto zarezerwować nocleg w hostelu i następnego dnia zwiedzić Warszawę, które oferuje mnóstwo różnorodnych atrakcji.

Powrót →