Cześć! Nazywam się Patchwork Design i jestem hostelem. Nowym miejscem na mapie turystycznej Warszawy.

hi1

Zajmuję się designem wyjątkowych noclegów w sercu miasta. Daj mi szansę zaprojektować Twój!

o mnie

Mam pokoje dostosowane do potrzeb każdego gościa i każdej grupy. Pokoje wieloosobowe są jednocześnie przestronne i przytulne wyposażone w wygodne łóżka i zamykane szafki dla każdego z moich gości. Pokoje prywatne, zarówno z dwoma łóżkami, jak i z jednym dużym, zapewniają spokojną przystań dla bardziej wymagających. Niezależnie jaki pokój wybierzesz, widok z okna zawsze będzie na samo centrum Warszawy!

LOKALIZACJA

Warszawa jest moim miastem! Tu się urodziłem, tu się wychowałem! Znam każdy zakamarek w mojej okolicy, jeżeli tylko chcesz mogę Ci opowiedzieć o moim mieście.

Mieszkam w podwórku tętniącym życiem zaraz przy najsłynniejszych ulicach Warszawy – Chmielnej i Nowy Świat. Dosłownie parę kroków ode mnie znajdziesz popularne Pawilony,  jak i masę innych knajp i barów. Kiedy zgłodniejesz, możesz znaleźć mnóstwo restauracji z daniami z każdej strony świata. Całe centrum możesz z mojego podwórka zwiedzić na piechotę, ale jeżeli musisz się wybrać na dłuższą wyprawę – łatwo znajdziesz komunikację miejską do wszystkich najważniejszych punktów miasta.

BOOKING