UDOGODNIENIA

Patchwork Warsaw Hostel tętni życiem i gwarem rozmów. W naszej przestronnej recepcji /24/7/ możesz usiąść na jednej z patchworkowych kanap, Przez całą dobę znajdziesz tu kogoś z naszej drużyny, kto odpowie Ci na każde pytanie, pomoże odnaleźć się w naszym mieście i zaplanować pobyt.
Obok recepcji jest nasz common room – miejsce, w którym możesz odpocząć po długim dniu zwiedzania, pooglądać telewizję, skorzystać z Internetu na hostelowym komputerze, poczytać coś z naszej kolekcji książek.
Na każdym piętrze mamy w pełni wyposażone kuchnie i duże jadalnie. Lodówki, kuchenki, mikrofalówki, wszystko, czego potrzebujesz, by ugotować i zjeść tak jak lubisz. Leniwym proponujemy śniadania w Bistro.
Nikt nie lubi stać w kolejce, dlatego łazienki znajdziesz na każdym piętrze naszego budynku, osobno dla dziewczyn i chłopaków. Suszarki do włosów i ręczniki możesz wypożyczyć w recepcji.
Sami podróżujemy, więc wiemy, że nie zawsze jest łatwo bez domowych wygód. Mama tym razem nie pomoże, ale jeśli potrzebujesz zrobić pranie, przygotowaliśmy dla Ciebie pralkę i suszarkę. Jesteśmy też przygotowani na wypadek, gdybyś chciał(a) zostawić z nami swój bagaż. Przy recepcji znajdziesz bagażownię.
RECEPCJA 24/7
DARMOWE WI-FI
PRYWATNE LOCKERSY
FILTROWANA WODA
KUCHNIA
DARMOWA
BAGAŻOWNIA
BAWEŁNIANA
POŚCIEL
PRALKO-SUSZARKA
KLIMATYZACJA
BAR
PALARNIA
PŁATNE ŚNIADANIA