boatwheel wheelanimation

UDOGODNIENIA

W Patchwork Warszawa Hostel gwarantujemy naszym gościom komfort. Osiągamy to dzięki codziennym ulepszeniom i uważnemu słuchaniu opinii. Nasza recepcja działa codziennie przez 24 godziny na dobę, a nasz zespół składa się z najbardziej przyjaznych i pomocnych osób.

 

Mamy specjalne miejsca przeznaczone dla wszelkich potrzeb podróżnych. Sami dużo podróżujemy i wiemy, co może być najbardziej irytujące w hostelu, a priorytetem sa dla nas komfort i aktywności.

Nasz pokój wspólny znajduje się obok recepcji – jest to miejsce, w którym można odpocząć po wyczerpującym zwiedzaniu, obejrzeć telewizję, skorzystać z komputera, poczytać książkę lub poznać nowy ludzi. Nikt nie lubi stać w kolejce, dlatego na każdym piętrze znajduje się kilka łazienek. Poza tym za dodatkową opłatą zapewniamy suszarki do włosów, ręczniki i pralnię w hostelu.

 

Na każdym piętrze, w pobliżu pokoi, znajduje się dobrze wyposażona i funkcjonalna kuchnia. Lodówki, kuchenki, mikrofalówki, wszystko, czego potrzebujesz, by ugotować i zjeść tak jak lubisz. Na parterze udostępniamy również bagażownię dla naszych gości.

 

Dodatkowo oferujemy śniadanie w pobliskim bistro Uprzejmie Donoszę.

Rezerwuj teraz!

RECEPCJA 24/7
DARMOWE WI-FI
PRYWATNE LOCKERSY
FILTROWANA WODA
KUCHNIA
DARMOWA
BAGAŻOWNIA
BAWEŁNIANA
POŚCIEL
PRALKO-SUSZARKA
KLIMATYZACJA
BAR
PALARNIA
PŁATNE ŚNIADANIA