1. Stare Miasto – zabytkowa część miasta, wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, odbudowana po zniszczeniach wojennych w oryginalnym stylu architektonicznym.
  2. Łazienki Królewskie – kompleks pałacowy i parkowy z XVIII wieku, będący jednym z najpiękniejszych zabytków Warszawy, z pałacem na Wodzie, Łaźnią Królewską i wieloma pomnikami i rzeźbami.
  3. Muzeum Powstania Warszawskiego – jedno z najbardziej interesujących muzeów w Polsce, poświęcone powstaniu warszawskiemu w 1944 roku, prezentujące nie tylko historię, ale także kulturę i codzienne życie ludności w czasie wojny.
  4. Muzeum Narodowe – największe muzeum sztuki w Polsce, z bogatymi kolekcjami malarstwa, rzeźby, grafiki i rzemiosła artystycznego.
  5. Zamek Królewski w Warszawie – dawna rezydencja polskich królów, odbudowana po zniszczeniach wojennych, z pięknymi wystawami i zabytkami.
  6. Katedra św. Jana Chrzciciela – gotycka katedra, najstarsza świątynia w Warszawie, z pięknym wnętrzem i wieżą widokową.
  7. Pałac Kultury i Nauki – charakterystyczny budynek, wzniesiony w stylu socrealistycznym w latach 1952-1955, pełniący obecnie funkcję centrum kulturalnego i konferencyjnego, z pięknym widokiem na panoramę miasta z wieży widokowej.
Booking.com